EAKATE VÕIMLEMINE

Juhendaja Margit Schmidt

Eakate võimlemisrühm alustas regulaarset tegevust 2000-ndate alguses kooli võimlas ja mõningase pausi järel Kilingi-Nõmme klubis. Eesmärgiks on regulaarse kehalise treeningu läbi toonuse hoidmine, hea rühi ja rõõmsa meele säilitamine. Kuid ka esinemiskavade õppimine. Kavu on tehtud erinevate võimlemisvahenditega: linikud, rõngad, lindid, vihmavarjud ja pallid. Esinetud on klubi Eakas kokkusaamistel, valla kultuurisündmustel, Kilingi-Nõmme linnapäevadel, võimlemisklubi Githa emadepäeval ja Ilvesepeol. 2013.a. ja 2016.a. osaleti Pärnumaa võimlemispidudel Vallikäärus. Hetkel käib ettevalmistus 2019.a. Pärnumaa III võimlemispeoks Päikeseratas. Kõigi Pärnumaa pidude eakate kavad on valminud ringi juhendaja Margit Schmidti ja rühma koostöös.

2018.a. sügisel esineti Eesti Spordiselts Kalev harrastusvõimlemise festivalil Viljandis, kus seeniordaame tunnustati kui auväärses eas rühikat rühma.

Käesoleval ajal toimuvad treeningud kord nädalas Kilingi-Nõmme spordihoones, kus on kõik võimalused meeleolukaks ja reibastavaks tegevuseks.

Kontakt: Margit Schmidt, info 5569 5715; margitsc54@gmail.com