Loading Events

« All Events

Fotonäitus “Saarte lumm. Prangli ja Keri.”

9. jaanuar kell 10:00 - 27. veebruar kell 16:00

NÄITUSE SÜNNILOOST

Fotoühenduse Hetkepüüdjad koondab kümme tegusat naist. Meid ühendav nimi peegeldab hästi meie püüdlusi – fotograafia on ju tegelikult ühe hetke, ühe emotsiooni püüdmine ja jäädvustamine teatud ajahetkel. Ja fotograafile on oluline just selle hetke erilisus, ehe emotsioon, mis kõnetaks ka teisi ning pakuks vaatajalegi pinget ja äratundmisrõõmu.

Fotoühenduse Hetkepüüdjad liikmetena oleme käinud Eestimaa saari avastamas-jäädvustamas juba kümmekond aastat. Kohtusime Tartu Rahvaülikooli loodusfotograafia suvekoolis Ruhnus. Sellest ajast alates oleme igal aastal külastanud koos vähemalt ühte Eestimaa saart. Ja sama koosseis on püsinud kõik need aastad! Iga saarekülastuse järel sünnib tavaliselt objektiivi püütud hetkedest ka ühisnäitus. Meie eelmise aasta sihtpunktid olid Prangli ja Keri. Nendel saartel kinnipüütud hetked saavadki käesoleval näitusel nähtavaks.

Nii ühiselt kui ka väiksemate kooslustega oleme esinenud ka arvukatel näitustel: „Ruhnu etüüdid“, „Rabade radadel“, „Talv valgemetsas“, „Selle talve pildid“, „Luigehetked“, „Peegeldused“, „Valge vaikus“, „Vormsi vormid“, „Muhu mustrid“, „Abruka. Tükike paradiisi“, „Kihnu killud“, „Vilsandi vaated“, „Abruka mitu palet“, „Muhumaa on pildil“, „Osmussaar“, „Mere kutse“ jpt.

Käesoleval näitusel osalevad: Helve Hinno, Hele Ellermaa, Maarja Maasikas, Reet Hünerson, Elle Mets.

Näitus avatud: E-N 10.00 – 16.00, R 10.00 – 14.00.

Details

Start:
9. jaanuar kell 10:00
End:
27. veebruar kell 16:00

Venue

Kilingi-Nõmme klubi

Organizer

Kilingi-Nõmme Klubi